Fundator i organizator

Perrigo

Firma Perrigo to producent marki Paranit i produktów najwyższej jakości.  Firma Perrigo została założona ponad 130 lat temu na obszarach wiejskich w stanie Michigan w USA. Perrigo ostatecznie przeszło na europejską stronę po przejęciu firmy Omega Pharma, która z powodzeniem działała na rynku krajowym, budując silne więzi z farmaceutami w 1987 roku. W niedługim czasie firma przekształciła się w międzynarodową organizację z oddziałami w trzydziestu pięciu krajach Europy.  Dystrybutor marki Paranit ma świadomość, że wyleczenie dziecka jest stresujące i czasochłonne. Firma Perrigo dokłada wszelkich starań, aby proces leczenia był komfortowy i skuteczny.

logo-paranitParanit

to najwyższej jakości wyroby medyczne przeznaczone do szybkiej i skutecznej eliminacji wesz i gnid. Dostępne są aż trzy produkty, które skutecznie eliminują wszy głowowe, jak również preparat chroniący przed zarażeniem oraz wykrywający wszawicę. Preparaty lecznicze występują w postaci szamponu i lotionu. Preparat ochronny to wygodna w użyciu odżywka w sprayu chroniąca przed zarażeniem wszawicą. Wykrywacz wszawicy to żel, który po naniesieniu go na włosy barwi gnidy na kolor czerwony, dzięki czemu stają się widoczne gołym okiem.  Produkty Paranit nie zawierają składników chemicznych, a ich działanie jest oparte na działaniu mechanicznym, wszy głowowe nie są w stanie uodpornić się na składniki produktów. Produkty Paranit to Nr 1 w Europie w walce z wszami głowowymi*, zapewniają one 100% skuteczności w walce z niechcianymi intruzami, co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi.**

Kliknij i poznaj produkty Paranit

*IMS Health, MAT Q4 2015, value & volume, Europe. The Paranix products are being marketed under Paranix, Paranit & Lyclear (UK).
** Badania ex vivo 2010/In vivo badania kliniczne 2008, dane z badań własnych.